Kyla klausimas kur gauti paskolą turint skolų? Atėjote ten, kur reikia! Mes pateikiama visas 2022 metais prieinamas paskolas įsiskolinusiems vienoje vietoje. Pasirinkite kreditorių, užpildykite paraišką ir netruksite gauti paskolą turintiems skolų!

Finbee
SMSPinigai
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
20%
4.9%
9%
8%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
3 - 72 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.

Juk dažnam žmogui prireikia paskolos padengti turimiems įsiskolinimams. Anksčiau paskolos įsiskolinusiems nebūdavo suteikiamos taip lengvai, kaip šiandien. Šiandien yra įprasta, kad paskolų refinansavimas yra suteikiamas net ir tiems, kurie turi pakankamai daug skolų. Būtent tam ši paslauga ir buvo sukurta!

Paskolų refinansavimas yra ypatingas tuo, kad jį gali gauti ir įsiskolinimų turintys žmonės. Juk įprastai įsipareigojimai apsunkina galimybę pasiskolinti papildomai. Todėl tokios paskolos turintiems įsipareigojimų turi dvejopą naudą: padeda sumažinti bendrą palūkanų naštą ir leidžia gauti papildomų pinigų.

Būtent žmonėms su įsipareigojimais ir skolomis ši paslauga ir yra skirta! Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad absoliučiai visi skolų turintys asmenys galės gauti tokio pobūdžio kreditą. Ar paskolos turintiems skolų bus išduotos didele dalimi priklausys nuo turimų skolų kiekio ir jų santykio su gaunamomis pajamomis. Dažniausiai žmonės sulaukia teigiamo atsakymo, nes būtent kaip pagalba turintiems skolų refinansavimas ir yra skirtas.

Tačiau daug kas gali priklausyti nuo konkretaus kreditoriaus. Kai kurie kreditoriai yra linkę skolinti tik tais atvejais, kuomet yra didelis mokumo rodiklis. Tai reiškia, kad esant didelei rizikai, kad įsiskolinimų nepavyks grąžinti laiku – refinansavimas gali būti ir nesuteikiamas. Tokiu atveju tiesiog pateikit prašymą tokiai paskolai kitam kreditoriui, kuris laisvesne ranka suteikia paskolas įsiskolinusiems.

Kaip ir kur gauti paskolą turint skolų?

Paskolos turintiems skolųJei turite skolų ar net įsiskolinimų, kurių nepavyksta padengti, dažnai svarstomas dar vienos paskolos klausimas. Net jei su kredito mokėjimais viskas yra tvarkoje, pasiskolinti dar kart gali prireikti dėl visai kitų priežasčių. Dėl tų priežasčių gausos paskolos turintiems skolų yra paklausesnės nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

O kaip lengviausią gauti tokią paskolą? Atsakymas yra labai paprastas: jei kredito mokėjimai nesudaro didelės dalies gaunamų pajamų (<40%), tuomet paskolos turintiems skolų gali būti išduotos tipiniu būdu ir atitikdami kitus reikalavimus, ją galėsite gauti greito kredito bendrovėse ar kitur.

Na, o jei atsitinka taip, kad jūsų skolos yra tokios didelės, kad jų įmokos yra didesnės nei minėta dalis pajamų, tuomet pagelbėti gali tik refinansavimas. Pertvarkydamas jūsų mokėjimų grafiką, jis gali sumažinti vienam mėnesiui tenkančių mokėjimų dalį nuo jūsų pajamų. O ją sumažinus pakankamai, galima gauti reikiamą kreditą, kuris neabejotinai aktualus turintiems skolų.

Daug priklauso ir nuo kitų momentų į kuriuos atsižvelgs kreditorius. Pavyzdžiui, nuo kredito istorijos. Tai nėra pats svarbiausias momentas, vertinant paraišką, bet kartais paskolos su bloga kredito istorija gali ir būti neišduotos. Kas yra paradoksalu, turint omenyje, kad įsiskolinimai yra svarbiau, bet jos vis tiek išduodamos. Bet tokia jau paslauga yra refinansavimas.

O atsakant į klausimą kur gauti paskolą turint skolų, siūlytume jums pažiūrėti į kreditorius ir jų pasiūlymus, kuriuos matysite ekrano viršuje. Tai yra visi tokias paskolas išduodantys kreditoriai visoje Lietuvoje.

Paskolų suteikimas turintiems antstolių

paskolos isiskolinusiems asmenimsToli gražu ne kiekvienas įsiskolinimas yra vienodas. Pavyzdžiui, turint keletą nedidelių greitųjų kreditų įsiskolinimų, gauti papildomą paskolą ar jų refinansavimą – nėra sudėtinga. Tačiau ne visos paskolos internetu yra laikomos vienodomis – turint brangesnių ir mažiau kokybiškų įsipareigojimų refinansavimą gauti sudėtingiau. Tokius įsipareigojimus sutiks padengti praktiškai bet kuris kreditorius. Žinoma, su sąlyga, kad jūsų pajamos yra pakankamai didelės ir stabilios. Nes deja, bet paskolos bedarbiams šiandien yra suteikiamos ne visais atvejais. Ne išimtis ir paskolos bedarbiams įsiskolinusiems, kuriems skubi paskola gali būti labiausiai reikalinga, bet realybėje sunkiausiai prieinama.

Net ir turint ilgalaikių įsipareigojimų – jei jie nėra per daug dideli – gauti papildomą kreditą ar refinansavimą nėra neįmanoma. Priešingai, pastaroji paslauga dažniausiai yra skirta būtent ilgesnio laikotarpio paskoloms refinansuoti. Kreditoriai trina rankomis gavę tokių klientų paraišką paskolai gauti. Todėl

Tačiau antstoliai – kiek kita istorija. Čia gali įsipainioti ir teisiniai raštai, kurie gali apriboti galimybę skolintis. Tačiau daugeliu atveju antstoliai gali būti traktuojami, kaip bet koks kitas įsipareigojimas. Tokiais atvejais paskolos turintiems antstolių gali būti suteikiamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir kitiems klientams. Tai yra, jei antstoliai nėra per daug dideli ir kitaip jūsų finansiškai neapriboja, paskolą gauti jums turėtų pavykti.

Paskolos turintiems pradelstų mokėjimų – nepriklausomai ar jie susiję su antstoliais ar ne – taip pat yra išduodamos pagal tuos pačius kriterijus. Nors tai įeina į kreditoriaus vertinimą, tai tikrai neuždaro visų kelių norimai paskolai gauti.

Tačiau dėl konkrečių detalių visuomet yra naudingiausia pasitarti su pačiais kreditoriais. Tiesiog nusiųskite jiems užklausą prieš pateikiant prašymą paskolą gauti. Kadangi jie privalo žinoti visus teisinius paskolų suteikimo niuansus, jie neabejotinai jums operatyviai atsakys. Jei neatsako vienas – neabejotinai parašykite kitam.

Refinansavimas: skoloms padengti ar papildomai pasiskolinti?

paskolos turintiems antstoliuJau minėjome refinansavimo paslaugą. Tai nėra jokia naujiena. Ji iš esmės yra paskola įsiskolinusiems, tikras išsigelbėjimo ratas turintiems įsipareigojimų. Viena iš šios paslaugos funkcijų yra būtent įsiskolinimų padengimas. Tai yra suteikiama papildoma paskola, apjungianti visus skirtingus iki tol turėtus įsipareigojimus.

Tai galioja beveik visais atvejais, bet svarbu, kad bendra skolų suma neperžengtų kreditoriaus maksimalios nustatytos ribos. Dažniausiai, jei nors vienas įsipareigojimas ar jie visi kartu peržengia 15 000 eurų ribą, paskolos turintiems skolų nepadengtų visų turimų įsipareigojimų. Todėl gali reikėti pasirinkti tik dalį savo skolų, kurios galėtų būti refinansuojamos ir padengiamos.

Nepaisant visko, kokia yra tokių paskolų prasmė? Pagrindinė to nauda – patogumas ir laiko bei lėšų sutaupymas. Atlikti keletą kredito įmokų, skirtingais laikais, skirtingiems tiekėjams – pakankamai varginantis darbas. Todėl yra gerokai lengviau, kuomet reikia atlikti tik vieną įmoką. Tai – ne tik lengviau, bet ir leidžia sutaupyti. Atliekant tik vieną mokėjimą pavedimo mokestį reikia mokėti tik vieną kartą. Galbūt tai nėra didelis sutaupymas, tačiau viskas susideda. Kaip sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Tai yra viena medalio pusė. Kita yra ta, kad šios paskolos įsiskolinusiems asmenims gali būti skirtos ne tik apjungti turimas skolas. Kai kurie kreditoriai, kai kuriais atvejais leidžia pasiskolinti ir papildomai! Tai reiškia, kad refinansavimo atveju, galite ne tik apjungti kreditus, bet ir pasiskolinti papildomai. Todėl ši paslauga nėra tik patogumo ir minimalaus sutaupymo klausimas. Kartais yra suteikiami ir papildomi kreditai įsiskolinusiems. Tačiau tik tais atvejais, kuomet toks papildomas skolinimasis nekelia per didelių problemų kliento mokumui.

Tačiau paskolos skoloms padengti gali būti gaunamos ir kitais kanalais. Jei tokia paslauga nėra prieinama dėl konkrečios jūsų situacijos, pradėkite žvalgytis kitur. Tarpusavio skolinimosi platformos gali apsvarstyti jūsų variantą. Priešingu atveju, jums gali tekti ieškoti skolų padengimo būtų privačiame sektoriuje.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.3 / 5. Viso įvertinimų: 11

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų [2022]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.