Kyla klausimas kur gauti paskolą turint skolų? Atėjote ten, kur reikia! Mes pateikiama visas 2021 metais prieinamas paskolas įsiskolinusiems vienoje vietoje. Pasirinkite kreditorių, užpildykite paraišką ir netruksite gauti paskolą turintiems skolų!

Finbee
Eurokreditas
SMSPinigai
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
24%
20%
4.9%
9%
8%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 5000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
2 - 36 mėn.
3 - 72 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.

Juk dažnam žmogui prireikia paskolos padengti turimiems įsiskolinimams. Anksčiau paskolos įsiskolinusiems nebūdavo suteikiamos taip lengvai, kaip šiandien. Šiandien yra įprasta, kad paskolų refinansavimas yra suteikiamas net ir tiems, kurie turi pakankamai daug skolų. Būtent tam ši paslauga ir buvo sukurta!

Paskolų refinansavimas yra ypatingas tuo, kad jį gali gauti ir įsiskolinimų turintys žmonės. Juk įprastai įsipareigojimai apsunkina galimybę pasiskolinti papildomai. Todėl tokios paskolos turintiems įsipareigojimų turi dvejopą naudą: padeda sumažinti bendrą palūkanų naštą ir leidžia gauti papildomų pinigų.

Būtent žmonėms su įsipareigojimais ir skolomis ši paslauga ir yra skirta! Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad absoliučiai visi skolų turintys asmenys galės gauti tokio pobūdžio kreditą. Ar paskolos turintiems skolų bus išduotos didele dalimi priklausys nuo turimų skolų kiekio ir jų santykio su gaunamomis pajamomis. Dažniausiai žmonės sulaukia teigiamo atsakymo, nes būtent kaip pagalba turintiems skolų refinansavimas ir yra skirtas.

Tačiau daug kas gali priklausyti nuo konkretaus kreditoriaus. Kai kurie kreditoriai yra linkę skolinti tik tais atvejais, kuomet yra didelis mokumo rodiklis. Tai reiškia, kad esant didelei rizikai, kad įsiskolinimų nepavyks grąžinti laiku – refinansavimas gali būti ir nesuteikiamas. Tokiu atveju tiesiog pateikit prašymą tokiai paskolai kitam kreditoriui, kuris laisvesne ranka suteikia paskolas įsiskolinusiems.

Kaip ir kur gauti paskolą turint skolų?

Paskolos turintiems skolųJei turite skolų ar net įsiskolinimų, kurių nepavyksta padengti, dažnai svarstomas dar vienos paskolos klausimas. Net jei su kredito mokėjimais viskas yra tvarkoje, pasiskolinti dar kart gali prireikti dėl visai kitų priežasčių. Dėl tų priežasčių gausos paskolos turintiems skolų yra paklausesnės nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

O kaip lengviausią gauti tokią paskolą? Atsakymas yra labai paprastas: jei kredito mokėjimai nesudaro didelės dalies gaunamų pajamų (<40%), tuomet paskolos turintiems skolų gali būti išduotos tipiniu būdu ir atitikdami kitus reikalavimus, ją galėsite gauti greito kredito bendrovėse ar kitur.

Na, o jei atsitinka taip, kad jūsų skolos yra tokios didelės, kad jų įmokos yra didesnės nei minėta dalis pajamų, tuomet pagelbėti gali tik refinansavimas. Pertvarkydamas jūsų mokėjimų grafiką, jis gali sumažinti vienam mėnesiui tenkančių mokėjimų dalį nuo jūsų pajamų. O ją sumažinus pakankamai, galima gauti reikiamą kreditą, kuris neabejotinai aktualus turintiems skolų.

Daug priklauso ir nuo kitų momentų į kuriuos atsižvelgs kreditorius. Pavyzdžiui, nuo kredito istorijos. Tai nėra pats svarbiausias momentas, vertinant paraišką, bet kartais paskolos su bloga kredito istorija gali ir būti neišduotos. Kas yra paradoksalu, turint omenyje, kad įsiskolinimai yra svarbiau, bet jos vis tiek išduodamos. Bet tokia jau paslauga yra refinansavimas.

O atsakant į klausimą kur gauti paskolą turint skolų, siūlytume jums pažiūrėti į kreditorius ir jų pasiūlymus, kuriuos matysite ekrano viršuje. Tai yra visi tokias paskolas išduodantys kreditoriai visoje Lietuvoje.

Paskolų suteikimas turintiems antstolių

paskolos isiskolinusiems asmenimsToli gražu ne kiekvienas įsiskolinimas yra vienodas. Pavyzdžiui, turint keletą nedidelių greitųjų kreditų įsiskolinimų, gauti papildomą paskolą ar jų refinansavimą – nėra sudėtinga. Tačiau ne visos paskolos internetu yra laikomos vienodomis – turint brangesnių ir mažiau kokybiškų įsipareigojimų refinansavimą gauti sudėtingiau. Tokius įsipareigojimus sutiks padengti praktiškai bet kuris kreditorius. Žinoma, su sąlyga, kad jūsų pajamos yra pakankamai didelės ir stabilios. Nes deja, bet paskolos bedarbiams šiandien yra suteikiamos ne visais atvejais. Ne išimtis ir paskolos bedarbiams įsiskolinusiems, kuriems skubi paskola gali būti labiausiai reikalinga, bet realybėje sunkiausiai prieinama.

Net ir turint ilgalaikių įsipareigojimų – jei jie nėra per daug dideli – gauti papildomą kreditą ar refinansavimą nėra neįmanoma. Priešingai, pastaroji paslauga dažniausiai yra skirta būtent ilgesnio laikotarpio paskoloms refinansuoti. Kreditoriai trina rankomis gavę tokių klientų paraišką paskolai gauti. Todėl

Tačiau antstoliai – kiek kita istorija. Čia gali įsipainioti ir teisiniai raštai, kurie gali apriboti galimybę skolintis. Tačiau daugeliu atveju antstoliai gali būti traktuojami, kaip bet koks kitas įsipareigojimas. Tokiais atvejais paskolos turintiems antstolių gali būti suteikiamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir kitiems klientams. Tai yra, jei antstoliai nėra per daug dideli ir kitaip jūsų finansiškai neapriboja, paskolą gauti jums turėtų pavykti.

Paskolos turintiems pradelstų mokėjimų – nepriklausomai ar jie susiję su antstoliais ar ne – taip pat yra išduodamos pagal tuos pačius kriterijus. Nors tai įeina į kreditoriaus vertinimą, tai tikrai neuždaro visų kelių norimai paskolai gauti.

Tačiau dėl konkrečių detalių visuomet yra naudingiausia pasitarti su pačiais kreditoriais. Tiesiog nusiųskite jiems užklausą prieš pateikiant prašymą paskolą gauti. Kadangi jie privalo žinoti visus teisinius paskolų suteikimo niuansus, jie neabejotinai jums operatyviai atsakys. Jei neatsako vienas – neabejotinai parašykite kitam.

Refinansavimas: skoloms padengti ar papildomai pasiskolinti?

paskolos turintiems antstoliuJau minėjome refinansavimo paslaugą. Tai nėra jokia naujiena. Ji iš esmės yra paskola įsiskolinusiems, tikras išsigelbėjimo ratas turintiems įsipareigojimų. Viena iš šios paslaugos funkcijų yra būtent įsiskolinimų padengimas. Tai yra suteikiama papildoma paskola, apjungianti visus skirtingus iki tol turėtus įsipareigojimus.

Tai galioja beveik visais atvejais, bet svarbu, kad bendra skolų suma neperžengtų kreditoriaus maksimalios nustatytos ribos. Dažniausiai, jei nors vienas įsipareigojimas ar jie visi kartu peržengia 15 000 eurų ribą, paskolos turintiems skolų nepadengtų visų turimų įsipareigojimų. Todėl gali reikėti pasirinkti tik dalį savo skolų, kurios galėtų būti refinansuojamos ir padengiamos.

Nepaisant visko, kokia yra tokių paskolų prasmė? Pagrindinė to nauda – patogumas ir laiko bei lėšų sutaupymas. Atlikti keletą kredito įmokų, skirtingais laikais, skirtingiems tiekėjams – pakankamai varginantis darbas. Todėl yra gerokai lengviau, kuomet reikia atlikti tik vieną įmoką. Tai – ne tik lengviau, bet ir leidžia sutaupyti. Atliekant tik vieną mokėjimą pavedimo mokestį reikia mokėti tik vieną kartą. Galbūt tai nėra didelis sutaupymas, tačiau viskas susideda. Kaip sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Tai yra viena medalio pusė. Kita yra ta, kad šios paskolos įsiskolinusiems asmenims gali būti skirtos ne tik apjungti turimas skolas. Kai kurie kreditoriai, kai kuriais atvejais leidžia pasiskolinti ir papildomai! Tai reiškia, kad refinansavimo atveju, galite ne tik apjungti kreditus, bet ir pasiskolinti papildomai. Todėl ši paslauga nėra tik patogumo ir minimalaus sutaupymo klausimas. Kartais yra suteikiami ir papildomi kreditai įsiskolinusiems. Tačiau tik tais atvejais, kuomet toks papildomas skolinimasis nekelia per didelių problemų kliento mokumui.

Tačiau paskolos skoloms padengti gali būti gaunamos ir kitais kanalais. Jei tokia paslauga nėra prieinama dėl konkrečios jūsų situacijos, pradėkite žvalgytis kitur. Tarpusavio skolinimosi platformos gali apsvarstyti jūsų variantą. Priešingu atveju, jums gali tekti ieškoti skolų padengimo būtų privačiame sektoriuje.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2021-01-01

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.3 / 5. Viso įvertinimų: 11

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų [2021]

132 thoughts on “Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų [2021]

 • at
  Permalink

  Turiu anstoliu ar galeciau gauti kredita grazinti skolas irkaip tai padaryti ?uzdarbis 800 men.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu antstolių reikalinga 23000 paskola antstoliams padengti gal galit kas suteikti tokią paskolą.

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Turiu pradelsta issiskolinima bet su bendrove sutarusi jog dalim iš mokėsiu. Padengau issiskolina ar su tokia kredito isstorija galiu gauti paskola ar jau nea nes buvo pradelstu issiskolinimu?

    Atsakyti
    • at
     Permalink

     Ar galiu refinansoti paskolas jai yra pradelstu mokėjimų?

     Atsakyti
   • at
    Permalink

    Turi pradelstų įsiskolinimų apie 15000 antstoliams ne perduota po truputi moka alga apie 1100 į rankas ar įmanoma gauti paskolą būstui 25000 e.

    Atsakyti
    • at
     Permalink

     Labas vakaras. Esu skolingas anstolems, ir jie man sudare tokia situacija, kad Lt man net nesinori dirbt, nes nuolatos blokuoja saskaitas.. .
     Esme tame, kad esu skolingas 7000e
     Pats esu darbstus dirbau uzsieni audiniu fermoje taciau, dabar jos praktiskai isnaikintos ir noreciau kurtis savo ateiti Lietuvoje pilnaverti gyvenima naudotis ne artimuju banko saskaitom.. tureti savo asmenine banko saskaita ir t.t.. Esu skolingas keletai skirtingu kontoru. Esant galimybe atsiskaityti gavus paskola. Netrugdomas nejauzdamas spaudimo, ir nezinomybes kuri kelia depresija isidarbinciau i lietuviska imone pvz, *Zilinskis ir ko* ar *persolita*.. komandirciausi i De galeciau dirbti prie sviesolaizio, ar atlikti kitus darbus, normaliai apmokamose įstaigose,

     Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu isipareigojimu moku juos, dirbu olandijoi, gaunu alga I lietuviska saskaita ar imanoma gaut paskola nors 1500 euru

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba dena aš turu skoloji ar galiu gauti paskola susimoketi skolomis

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga 1000€. Turiu anstoliu, kaip gauti?Uzdarbis virs 1000 men.

  Atsakyti
    • at
     Permalink

     Noreciau gauti kredita namo remontui uzbaigti reikia 500 euru esu dirbanti alga 600 i rankas

     Atsakyti
     • at
      Permalink

      Norėčiau refinansuoti skolas bet nežinau ar jei esu registruotos išorinėse skolininkų duomenų bazėse, ar gaučiau ,alga 900e,mėn

     • at
      Permalink

      Laba diena, turiu problemą, su kuria negaliu susidoroti, mano oficialios pajamos 165,-(neįgalumas)eur.irpapildoma apienuo500,- ir800,-euru. Priklauso nuo darbo, su manim geriau

    • at
     Permalink

     Sveiki turiu antstoliu 5307€ esu dekrete gaunu 360€ soc pašalpos, ar įmanoma man gauti paskola kad galėčiau padengti antstolius?

     Atsakyti
    • at
     Permalink

     As turiu skolu ar galiu gauti paskola padengti joms ir gauti nauja paskola

     Atsakyti
    • at
     Permalink

     Sveiki.ar galeciau gauti refinancavima anstoliams padengti?suma butu 500.Dviems metams.ar metams.

     Atsakyti
   • at
    Permalink

    Saskaita blokuota 800e .galiu gauri paskola?iki 2000e?
    Dirbu oficialiai ant 1etato

    Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki turiu skolu Antstoliams apie 4600eur,mano uzdarbis 725eur per men, ar galeciau gauti paskola skoloms grazinti?

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Sveiki,turiu 276 euru skolis anstuoliams,ar galeciau gauti 1000 euru?

    Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu skola antstolei 1100,ar galiu gaut kredita 1500?menesio pajamos 800

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sv turiu pas anstoli skola dirbu uzsienyje ar galetciau gauti paskola skolai padengti

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu įsiskolinimą,bet moku ji dalimis, ar būtų galimybė gauti kreditą?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu anstoliu noriu gaut refinansavima. Kaip galeciau gauti paskolas?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, esu dirbantis užsenyje, turiu antstoliu alga mėn 1200eur. Reikalinga 8000eurų paskola ar galėčiau gauti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu anstoli suapvalinus 1700 e butu skola noreciau gaut kita paskola kad geleciau apmoket anstoli esu dirbamtis kur bitu galima kreiptis

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu skola pas antstolius noriu gauti paskolą ja padengti ar imanoma

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu anstoliu ,kaip gauti paskola istikus bedai?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki turiu anstoliu nedaug noriu grazinti ar imanoma gauti paskola. Aciu uz atsakyma. Pajamos pastovios.

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Laba dena. Turiu skola iki 2000 euru. Ar galiu pas jius paimt kredita. Aciu.

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,nesenai ismokejau anstolius bet skolos buvo jau kelis metus atgal ir likus viena skola 240€ esu dirbanti ilga laika pajamos pastovios ar butu galima gauti paskola skolai padengti ir buto atnaujinimui?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki turiu antstoliams apie 10000 skolos.esu dirbanti.bet atlyginimas minimalus turiu tris vaikus esu išsiskyrusi.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena.Turiu isiskolinima antstoliui.Esu dirbanti ,alga apie 1300euru.Ar galeciau gauti paskola isiskolinimui padengti?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki turiu anstoliams įsiskolinimą 4000e ar būtų galima gaut paskola refininsafimui, pats dirbu užsienyje sezono metu. Pajamos butu 1500 į mėnesį.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu anstoliui 500 skolos per du men atiduosiu is atlyginimo ar galeciau gauti paskola 400 eu?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, esu dirbanti, alga apie 600 eur., pajamos pastovios. Ar galiu paimti paskola 8000 eur, 60 men laikotarpiui isiskolinimu padengti.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena reikalinga paskola 700euru antstoliams padengti paskola reikalinga 3menesiams mano pajamos per menesi 800 euru. ar galima butu gauti paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  turiu įsiskolinimą 10000 eu ar būtų galimybė gauti paskolą,skolų apmokėjimui,darbo užmokestis 900 eu ir plius yra gaunamos stabilios pajamos 650 eu? noriu kuo skubiau atiduoti ir mokėti pagal grafiką be anstolių.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noreciau gauti kredita turiu anstoliu bet jau baigiu ismoketi liko 340.mano pajamos per menesi yra 700euru ar galeciau gauti 1000euru padengti isiskolinima ir kitom reikmem.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu anstoliu 2600 euru reikia paskolos iki 10000 euru ka daryt kad ja gauti.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu anstoliu 2700 eur. Reikalinga kuo didesne paskola nemažiau 5000 padengti anstolius, bei susikurti siokia tokia ateities pradzia. Menesinis atlyginimas siekia 1500 ir daugiau. Noriu kuo skubiau atiduoti ir atverti kelia i ateity.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu anstoliu 2700 eur. Reikalinga kuo didesne paskola nemažiau 5000 padengti anstolius, bei susikurti siokia tokia ateities pradzia. Menesinis atlyginimas siekia 1500 ir daugiau.

   Atsakyti
   • at
    Permalink

    Ar gauciau paskola jai rodo vis kad esu iskolines nors padengiau skolas grodzio30d mano alga 500e i menesi ir tegavau tik tris algas dar ir kur tureciau kreiptis

    Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turim skola anstoliams 720 eurų ir 280 skolą telia,kadangi anstoliai nuskaičiuoja pusę atlyginimo,neišeina padengti tos skolos,atlyginimas apie 700 euru,ar būtų galimybė gauti 3000 eurų paskolą.Su pagarba Žydrūnas

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu apribojima banko kortelės 250eur. Gaunu pajamas kas mėn. Norėčiau kuo greičiau padengti isiskolinimą ir galėčiau grąžinti per 6mėn.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  esu skolinga anstoliam,noreciau gauti 8000 paskola kad padengciau visas skolas.Esu dirbanti,galiu su nt uzstatu

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki, noriu reafinansuoti turimus isipareigojimus,kur galima kreiptis?

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki . Turiu antstoliu ,kas menesi isipareigojusi juos moku. Stoviu birzoje gaunu ismoka 300€ ,tuo paciu dirbu namuose pati ant saves I menesi suapvalinus gaunasi 700€. AR galeciau gauti paskola 100€?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki.esu pajemes paskolu is 5 kreditoriu.kas menesi moku po 560 euru.ir taip keli metai.paskolos buvo jimtos versliukui ir nepasiseke.dabar dirbantis pajamos 760 euru.su anstoliais dar problemu neturiu bet su mokejimais buna pastringa veluoju paskui isssiliginu ir vel veluoju bet esme vistiek sumoku.ieskau budu kaip ta menesine imoka susimazinti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba reikia 210 eur ,dirbu ,skola baigiu išmokėti .gausiu minimumą .

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena siandien gavau laiska is anstolio kad turiu sumoketi 1224,13€ turiu kredita is vivus lt kuri kas menesi moku laiku ir niekada dar nevelavau su imoka ar imanoma gauti anstoliui padengti reikalinga suma kad nebutu dar didesne skola jau nebezinau kur kreiptis noriu atsikratyti sitos nastos

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, noriu refinansuoti turimas paskolas. Kokios sąlygos?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu anstoliam 15000 skolos. ar ymanoma gauti paskola padengti skolom kad eitu gala su galu sudurti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,
  Turiu isipareigojimu keliuose kredituose, taip pat sudikaupe skolos . Esu pastoviai dirbanti, alga i menesi 630 eur. Ar galeciau gauti paskola 3000, padengti visus isipareigojimus.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noreciau gaut paskola grazinti isiskolinimus. Esu dirbantis. Ar butu galimybe ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Jovita. Laba diena turiu pastovias pajamas. Reikalinga paskola padengti senus įsiskolinimus. Kad galeciau normaliai susimoketi ir grazinti. Kikios yra galimybes ar isvis yra ja gauti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu anstoliu ar galeciau gauti kredita grazinti skolas ir kaip tai padaryti ? Gaunu tyk dikretini 215eur ir uz vaika 60eur

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Turiu skolu antstoliam. Dirbu nelegaliai. Ar butu galima gauti paskola 1500 antstoliam grazinti skolas?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  labas.esu pirmos grupes invalidas.
  turiu paemes tris paskolas kurios sudaro 5000eur.
  kas menesi moku po 180eur.
  ir neuztenka pragyvenimui
  noreciau refinansuoti ses paskolas ir maziau moketi i menesi.
  esu vedes bet zmona paliko ir gyvenu vienas.
  gal galmetu kaip nors refinansuoti tas paskolas.
  su pagarba Sigitas.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Turiu 800e anstoly. Saskaitoj minusas per jy. Ar galėciau gauti paskola 800e? Taip butu sumokėtas anstolis ir mano pinigai butu nenuskaiciuojami visi… galėciai normaliomis ymokomis mokėti… ganu iš sodros pastovius 200euru…

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,turiu skola anstoliams,esu dirbanti,ar butu imanoma gauti piningu,kad padengčiau anstoliams skola,nes algos,aš beveik nebematau viskas išeina pas andtolius,pragyvenimui nebelieka,

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki vygdau ind veiklą nuo šių metų sausio mėnesio turiu Anstolius, skolų kurios siekia 3900€ pajamų negaliu deklaruoti šešis metais už šios metus. Ar būtų galima gauti paskolą skoloms padengti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Pasakykit kaip gauti 300eur paskola laikinai nedirbančiam ir nuo 08 01 išeinančiam į išankstinę penciją

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Turiu lyzingą 2 metams, moku po 124e. Reikia paskolos 8000 e., dirbu penktas mėn.naujame darbe, atlyginimas vidurk.650 e. Ar būtų galima gauti? Jei tos sumas negalėtų gaut, tai kokia išeitų.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu anstoliu 1200eur ar galeciau gauti paskola skoloms alga pastovi .aciu jums

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Reikalinga paskola kitiem ysipareigojimam padengti turiu anstoliu gaunamos pajamos vaiko negalia birzos pinigai vaikų alimentai is buvusio vyro viso 950 euru

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sweiki noreciau gauti paskola,turiu kelis anstolius noreciau su jais atsiskaityti esu vienisa mama,turiu darba gaunu minimalu atlyginima,bet neiseina padengti skolos gal padesit ta padaryt☺

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turime daug skolu ir anstoliams ir kitoms įmonėms,esame abu dirbantis bet prasiskolinome. Ką patsrsite daryti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena ar butu imanoma gauti paskola jai turiu anstolius nes anstolis nuskaiciavo visa pasalpa ir neliko uz ka pragyventi or susimoketi uz busta siuo metu esu dirbanti jau

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,anstoliam like ismoketi 800e atlyginimas700 e noreciau pasiskolinti bent 800 e ar galeciau ?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   sveiki turiu anstoliu gaunu pasalpa 515 auginu 3 nepelnamecius vaikus noreciau gaut paskola kokia ji butu mokeciau saziningai kas menesi aciu

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noretcau gauti paskola 1000 skolai padenkti kad galetcau pagal grafika moketi dirbanti esiu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu areštą ant kortelės ir anstolius gal galimybė yra padengti kad galėčiau normaliai mokėti atliginimas mano 500 labai būtų gerai jai pagelbetumete

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,skubei reikalingą paskola 2000€ 3 metams esu dirbanti,mokesiu 20procentu palūkanu,bankai neduoda Nes viešųjų 40 procentų pajamų,o taip galėčiau mokėti po 100€ į mėnesį,gal atsirastų kokia įmone kuri suteiktų ačiū.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu antstoliu , kaip gauti paskola refinansavimuj?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu anstoliu apie 7000 eu
  Kur galima gauti refinancavima sei sumai jiems atsiskaityti
  Dirbantis esu men pajamos 500eu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.Turiu viena pradelsta mokejima.Noriu padengti ji,bei gauti paskola buto atnaujinimui.Darbo uzmokestis yra.Dirbu daug metu vienoj imonej.Ar imanoma kur nors gauti paskola.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  turiu antstoliu.kaip gauti paskolA skoloms sumoketi.padekit.niekas neduoda.o lsvai reikia.prasau pafekit.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu skolu pas anstolius,noreciau pasiskolinti padengti tas skolas ir noreciau gauti paskola,nes niekas neduoda paskolos 500 e.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu antstolių.Suma siekia 5000€,bet iš darbovietės kiekvieną mėnesį išskaičiuoja.Labai reikalingi pinigai,papuoliau į sunkią situaciją,auginu 2 vaikus.Esu dirbanti,kaip galėčiau pasiskolinti 2000€?Ar būtų tokia galimybė?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Labadiena jai isiskolinima anstoliams per kiek laiko suteiktu man kredita pajamas atskaičiavus mokesčiu 680 paj noriu pasiskolinr 3000 e.ar yra galimibe

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki norėčiau gauti kreditą bet anstolems turiu, moku jiems , ar galeciau gauti kreditą.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,turiu skola anstoliams,esu dirbantis,ar butu imanoma gauti piningu,kad padengčiau anstoliams skola,nes algos,aš beveik nebematau viskas išeina pas antstolius,pragyvenimui nebelieka,

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena esu skoloje anstoliams esu dirbanti. Ar būtų galimybė padengti ar yra tokių kreditorių kurie pagelbėtų. Aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,iškilo sunkumų. Dėl neapmokėtos skolos,bendrovė kreipėsi į antstolius. Norėčiau gauti paskolą ir apmokėti visas turimas skolas. Ar įmanoma gauti paskolą iki 1000eur ? Esu dirbanti,alga apie 900eur per mėnesį,susimokėjus visas skolas,tikrai galiu kas mėnesį mokėti vienai paskolai įmokas. Ačiū už atsakymą !

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena noriu atsiskaityti su anstoleis turiu 660,ar galiu gauti paskola kur tik kreipiausi atsimusu kaip i siena.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikia paskolos 7000, turiu skolų kitiems kreditams,refinansuoti Norėčiau.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turiu daug isiskolinima ivwiriose greituju kreditu bendovems. Taip pat reikalu su anststoliai. Ar butu kokia galimybe gauti paskolu refinansavima? Galima gal gauti platesne informacija i el.pasta?

  Aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu masina issimoketinai, taip pat anstoliu. Noriu visur padenkti ir moketi tik vienai ymonei. Dirbu uzsienyje. Alga nemaza.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar butu imanoma gauti kredita esu anstuoliuose ,bet regurialei moku priskirta imoka esu dirbanti

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Ar būtų įmanoma gauti paskolą 5000, skola antstolių 400, pajamos 800.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena noreciau suzinoti ar gauciau kredita bunant astuoliuose,moku kiekviena menesi paskirta imoka regurialei esu dirbanti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu antstoliams 325 eurus skolos,ar galeciau gauti paskola ?Dekui

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  laba diena noreciau paskolos esu dirbanti pastovus darbas ,turiu anstolius,bet pastoviai atskaiciuojama is atlyginimo is neigalumo viskas tvarkingai,reiketu 2000eu 2 metams

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, turiu isiskolinima anstoliams 5,400€ mano pajamos per menesi 515-700€ Ar butu galimybe gauti kredita skolai padengti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Turiu įsiskolinimų ar būtų įmanoma gauti paskolą kad grąžinti įsiskolinimą

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki turiu skola antstoliui ir greitu kreditu. Noriu grazinti skola ir refinansuoti greitus kreditus ar įmanoma pas jus šitaip?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Ieškau paskolos padengti skola anstolaims. Pajamos 1000 1100e per mėn.

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki Turiu skola atstoliams 1000 eur ar butu įmanoma refinansuoti?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galėčiau gaut paskola refinansavimui?Esu dirbamtis .Reikalinga 4000 euru paskola.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar gauciau paskola reikia 36000eur namui mano pajemos yra is sodoros ir savivaldybes gaunu invaliduma

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, turiu dvi skolas norecisu refinansuot ir papildomai pasiskolinti ar butu. Įmanoma?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar galėčiau gauti paskolą,turiu anstolius,dėl to kad buvo sumažėjas atlyginimas,ir neturėjau galimybės gražinti,o kur kreipiausi,prašiau pagalbos, tartis su manimi niekas nenorėjo,tai ir nuleidau rankas,ikritau į anstolių rankas,dabar alga padidėjo,kreipiuosi pagalbos.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Norejau paklaust skubei reike gaut padkolola 150 gaubu invaliduma menesiui norejau padiskolint gaunu invaliduma260 ira galimibe kur padiskolint turiu anstoli moku mana numeris

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Reikalinga paskola 1200e pradelstiems mokejimams padengti ,turiu anstoliu ,per menesi moku 500 e,atlyginimas apie 1800 .

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar imanoma refenansuoti anstolius ir isieskojimu bendroves,suma siekia per visus 24000 apie ir vis auga, esu vairuotojas ir tikrai galeciau moketi vienam ir viena imoka.man 39m.na labai norisi islipti is to lūno.kad ir saskaita butu atblokuota ir jausciausi kaip zmogus.kaunas

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki. Turiu antstolių. Reikalinga skubi 5000 eurų paskola. Gal kas padėtų arba ką rekomenduotų?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Patekusi į apgaulės pinkles iš manęs viena organizacija vadinama market(Tetra34) išviliojo apie 7500€,paskolas ėmė pats asistentas iš 3 bankų tik patvirtindamas mano vardų,prasyciau pagalbos kad suteiktumet kreditą,kad galėčiau atsiskaityti tiems bankams,taip sutaupydama kelius EUR.ir mokėti tik Jums.Noreciau, kad mano prašymo neatmestumet,ir būčiau labai dėkinga už Jūsų lojalumą.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas vakaras noreciau gaut kredyta 500 euru. Bet turiu pradelstu mokejimu ilgas tarpas nes nebeturiu is ko susimoket. Noreciau susigrazit is usienio santaupas bet reikalauja jie kad susimokeciau 500 euru mokesi kad gauciau i saskaita 8000 euru. Tada galeciau padengti skolas. Noriu kad kad nors pagelbetu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labadiena noreciau padengti skola anstoliam 8861 euras ar yra tokia galimibe?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki ,ar butu imanoma gauti paskola isiskolinimams ir anstoliams padengti ir moketi viena imoka .dirbantis ,atlyginimas apie 2000 ,mokami dienpinigia

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar gaučiau paskola atiduoti antstoliams 12000€, esu dirbantis pajamos 610€ bei viršvalandžiai ir dienpinigei gaunasi į mėnesį 1400€.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,turiu po200€ skolos 2 bendrovėm,ar galėčiau gauti 500€ paskolą,kol neperdavė anstoliams.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu isiskolinimu kurie perduoti anstoliam dabar man nuo algos nuiima skoloj esu 4000e. Alga gaunu 600

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena. Turiu skolų perduotų pas antstolį. Kokia tikimybė gauti kreditą padengti skolas ir pasiskolinti papildomai skubioms reikmėms. Esu dirbantis. Alga į rankas 2.3 – 2.4 tkst į rankas (su dienpinigiais). Laukiu patarimų arba pasiūlymų. Ačiū

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galeciau gauti paskola.padengti anstolius esu jiems skolingas 2000e moku jiems kas menesi mokejau ir po 270 bet noreciau visa padengti skola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas norėčiau gautis paskolą tūrių įsiskolinimų antstoliams 4000 o alga mano 500 atiduoti po 300 man neko nebelieka o turiu ir mažą vaiką

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee