Ieškote kur gauti jums pritaikyti asmeninę paskolą? Norite kuo mažesnių palūkanų ir sąlygų, kurios būtų geresnės nei galima gauti įprastai? Viskas yra labai paprasta: tiesiog pasirinkite vieną iš žemiau esančių kreditorių, paspauskite mygtuką „gauti paskolą“ ir būsite nukreipti pas kreditorių, kuris suteiks jūsų lūkesčius tenkinančią asmeninę paskolą!

Finbee
SMSPinigai
Vivus
Mokilizingas
Mano.bank - Mano.paskola
Savy
SMScredit
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Gauti paskolą
Palūkanos nuo
6.99%
20%
8.97%
4.9%
9%
8%
74%
Paskolos suma
300 - 10000€
100 - 5000€
100 - 15000€
300 - 15000€
500 - 25000€
300 - 19000€
50 - 750€
Laikotarpis
12 - 60 mėn.
3 - 72 mėn.
3 - 84 mėn.
1 - 84 mėn.
3 - 84 mėn.
3 - 72 mėn.
1 mėn.

Dabar yra labai paprasta gauti paskolą, kuri atitiktų visus jūsų kriterijus. Tiesa sakant, net parduotuvėje ar bet kokių kitų paslaugų sektoriuje jūs nerasite tokio specializacijos lygmens. Asmeninė paskola yra unikali paslauga, leidžianti patenkinti konkrečiausius jūsų finansinius poreikius.

Asmeninė paskola

Taip, parduotuvėse taip pat yra šimtai rūšių konkretaus produkto. Bet norint visus juos palyginti, jums tektų pačiam apkeliauti visus parduotuves, susidaryti visų produktų sąrašą ir tuomet, išsirinkus tinkamiausią iš jų, grįžti į reikiamą vietą ir nusipirkti pasirinktą produktą.

Su greitaisiais kreditais internetu viskas yra daug paprasčiau. Pradėti reikėtų nuo to, kad tokios paslaugos yra suteikiamos išimtinai internetu. Tai padaro jų palyginimą tokiu paprastu, koks jis tik gali būti. O tokie puslapiai kaip mūsų – puikipaskola.lt – viską supaprastina dar labiau. Čia vos tik apsilankę puslapyje jau galėsite matyti visus kreditus vienoje vietoje ir tai leis išsirinkti tinkamiausią asmeninę paskolą būtent jums! Tokių puslapių kaip mūsų dėka, greitieji kreditai gali būti specializuoti iki konkrečiausių detalių. Bet nepaisant to, tokia specializacija irgi turi savo ribas.

Asmeninių paskolų realybė

Kokie yra pagrindiniai ir svarbiausia greitųjų paskolų kriterijai? Tai, žinoma, yra palūkanų norma ir norimos pasiskolinti pinigų sumos dydis.

Abu šie kintamieji yra labai platūs ir tikrai patenkins 99% žmonių poreikius. Pavyzdžiui, kalbant apie paskolos sumas, tai jos tiesiogine to žodžio prasme gali svyruoti nuo viso labo 50 eurų iki daugiau nei 10 000 eurų. Išskirtinais atvejais galite atskiru susitarimu susiderėti ir dėl dar didesnės paskolos sumos. Todėl bent jau kalbant apie paskolos sumą, tai asmeninė paskola turi atitiks kiekvieno žmogaus reikalavimus. Šioje rinkoje sau reikiamą instrumentą ras tiek norintis staigios pinigų injekcijos smulkiems pirkiniams, tiek norintis stambaus pirkinio, bet šiai minutei neturintis pinigų.

Su palūkanomis yra kiek kitaip. Šioje vietoje asmeninė paskola turi mažiau vietos kisti. Geras dalykas yra tas, kad įstatymas numato maksimalią palūkanų normą (BVKKMN), kurios joks siūlomas greitasis kreditas negali viršyti. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jums siūlomas oficialus kreditas tikrai nekainuos brangiau nei numato įstatymas (tuo tarpu neoficialių kreditų valstybė nereguliuoja).

Tarp paskolų su 0% palūkanų iki šios maksimalios vertės – viskas įmanoma!

Kitos asmeninių paskolų ypatybės

Bet tai dar tikrai nėra viskas. Tai yra svarbiausi kintamieji, tačiau tai tikrai nėra vienintelei. Yra ir kitų klausimų, kuriuos galėtų ir turėti užduoti kiekvienas, kuriam asmeninė paskola šiuo metu yra tapusi elementariausiu poreikiu.

Vienas iš svarbesnių klausimų: kaip greitai bus išduotas kreditas? Tai, kad jie vadinasi greitaisiais tikrai nereiškia, kad visi jie yra vienodai greiti. Kai kurie gali būti išduodami kone akimirksniu, o kitų gali reikėti palaukti ir ilgiau nei parą. Daug kas priklausys nuo pasirinkto kreditoriaus, pasirinktos paskolos sumos ir t.t.

Lygiai taip, kaip ne visos paskolos yra išduodamos vienodai greitai, jos taip pat nėra išduodamos vienodu laiku. Kai kurios iš jų yra išduodamos tik darbo dienomis ir tik darbo valandomis, o kai kurios yra išduodamos bet kokiu paros metu.

Kriterijų yra daug daugiau, bet tai – vieni pagrindinių. Bet būtent dėl daugybės kintamųjų kiekio yra taip svarbu, kad tokie puslapiai kaip puikipaskola.lt padaro, kad asmeninė paskolą iš tikrųjų atitiktų visus išsikeltus kriterijus.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.5 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Asmeninė paskola

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.