Asmeninė paskola

Ieškote kur gauti jums pritaikytą asmeninę paskolą? Norite gauti paskolą su kuo mažesnėmis palūkanomis ir sąlygomis, kurios būtų geresnės nei galima gauti įprastai? Tuomet jums reikia asmeninės paskolos. Tai yra paskola, kurios sąlygos yra pritaikomos asmeniškai jums, atsižvelgiant į jūsų asmeninę finansinę padėtį.

Dabar yra labai paprasta gauti paskolą, kuri patenkintų jūsų poreikius. Tam yra vartojimo paskolos, greitieji kreditai bei įvairios ilgalaikio finansavimo galimybės. Bet asmeninė paskola yra unikali paslauga, leidžianti patenkinti konkrečiausius jūsų finansinius poreikius.

Asmeninė paskola

Jos sąlygos yra pritaikomos konkrečiai jūsų finansinei padėčiai. Todėl jei jūsų kredito istorija yra gera, neturite įsiskolinimų, o gaunamos pajamos yra pakankamai didelės, tuomet su asmenine paskola jūs nemokėsite standartinių įmokų pagal standartines paskolos sąlygas. Kiekviena paskolos dalis – nuo palūkanų normos iki gražinimo sąlygų – bus pritaikyta asmeniškai jums.

Asmeninių paskolų sąlygos

Pagrindinės bet kokios paskolos sąlygos susideda iš paskolos sumos, palūkanų normos ir grąžinimo sąlygų.

Asmeniškai pritaikytos paskolos visas šias sąlygas gali suderinti individualiai. Kuo paskolos gavėjo finansinė padėtis geresnė – tuo geresnės sąlygos jam bus pritaikytos. Tai labiausiai įtakoja palūkanų normą ir grąžinimo sąlygas, nes paskolos suma jau ir taip yra neribojama visiems klientams. Tai reiškia, kad jei kredito davėjas siūlo pasiskolinti nuo 50 eurų iki 25 000 eurų, individualių korekcijų šioje vietoje nereikėtų tikėtis. Tokių paskolų sumų reikėtų tikėtis ir kreipiantis dėl asmeniškos paskolos. Tą patį galima pasakyti ir dėl skolinimosi ir paskolos grąžinimo internetu: jei jis yra taikomas, jis yra taikomas visiems paskolos gavėjams.

Asmeninė paskola siūlo kintančias palūkanų normas ir tai yra pagrindinė priežastis tokiai paskolai gauti. Asmeninės paskolos davėjas kiekvieną pateiktą paraišką vertina individualiai. Įvertinama ne tik ar paraišką galima patenkinti ir kreditą suteikti. Įvertinus kredito istoriją, asmens ar šeimos finansus, pajamas, turimus įsipareigojimus ir įsiskolinimus, kiekvienai paraiškai yra priskiriama rizikingumo kategorija, kuri tuomet įtakoja pasiūlomą metinę palūkanų normą ir bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN).

Kitos asmeninės paskolos grąžinimo sąlygos taip pat gali būti koreguojamos pagal individualų mokumo vertinimą.

Svarbu paminėti, kad asmeninė paskola internetu suteikiama ne taip greitai, kaip greitieji kreditai. Gali praeiti net kelios darbo dienos, kol įstaiga iš kurios skolinatės atliks bankinį pavedimą.

Kur gauti asmeninę paskolą?

Asmeninę paskolą lengviausia gauti skolinantis iš žmonių. Tai yra, pateikiant paraišką per tarpusavio skolinimosi platformas. Ten kiekviena paraiška yra individualiai išanalizuojama ir kiekvienam klientui yra asmeniškai priskiriamas rizikos laipsnis ir pasiūlomos preliminarus asmeninis paskolos pasiūlymas. Jei paraiškos teikėją preliminarios sąlygos tenkina, paskola yra patalpinama platformoje, kur investuotojai apsprendžia galutinę metinę palūkanų normą. Dėl visų kitų paskolos sąlygų yra asmeniškai susitariama dar prieš paskolos pateikimą investuotojams. Paskolos iš žmonių yra viena populiariausių asmeniškai pritaikomų kreditų formų.

Individualus skolinimas taip pat įmanomas skolinantis iš specializuotų bankų bei kredito unijų. Šių įstaigų suteikiamos vartojimo paskolos sąlygos taip pat yra pasiūlomos kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į jo asmeninius finansus ir kitus svarius ir susijusius kriterijus. Šios įstaigos galutinį pasiūlymą pateiks iš karto, todėl galutinės palūkanų normos ir BVKKMN jums nereikės laukti, kaip tarpusavio skolinimo platformų operatorių atveju.

Asmeninio kredito nesuteikia greitųjų kreditų bendrovės, kurios taiko standartinę kainodarą visiems klientams.

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Viso įvertinimų: 3