Yra daug priežasčių kodėl oficiali paskola jums gali būti nesuteikta. Toks reiškinys nebėra jokia naujiena po to, kai buvo sugriežtintos greitųjų kreditų išdavimo sąlygos. Dabar yra daug žmonių, kurie nebegali gauti norimo kredito: per daug įsiskolinę, bedarbiai, neturintys oficialių pajamų ir kiti gali susidurti su sunkumais, kai yra bandoma oficialiai gauti greitąjį kreditą.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą
Neoficialios paskolos

Laimei tokie kreditai nėra vienintelis būdas pasiskolinti. Neoficialios paskolos yra viena iš galimybių gauti norimą paskolą kitais kanalais, apeinant viešuosius kreditorius. Jos turi savų privalumų ir trūkumų lyginant su įprastais greitaisiais kreditais, todėl prieš priimant sprendimą skolintis neoficialiai, reikėtų gerai viską apsvarstyti. Būtina pasverti visus už ir prieš, nes kitaip neoficiali paskola gali sukelti dar daugiau problemų nei oficiali.

Dėl šios priežasties yra svarbu suprasti kas yra neoficialios paskolos ir kuo juos skiriasi nuo kitų.

Kur ieškoti neoficialios paskolos?

Realybė yra tokia, kad neoficialios paskolos yra sutinkamos daug rečiau nei oficialios. Pastarosios turi plačiai išvystytą infrastruktūrą, todėl bent jau paraiškos pateikimui problemų ir kliūčių tikrai nėra daug. Pabandyti ją galite internetu, apsilankę aptarnavimo skyriuje, užpildę paraišką prekybos centre ar net išsikvietę kreditoriaus atstovą į namus. Galiausiai, šiandien galite pasiskolinti ir tiesiai iš žmonių. Vienintelė problema, kaip jau minėjome, yra ta, kad tokios paskolos dabar yra išduodamos nevisiems. Todėl jei pakliūvate į sąrašą tų, kurie potencialiai gali turėtų sunkumų ją gauti, tuomet gali būti ir taip, kad reikės žvalgytis kitur,

Neoficialios paskolos yra ypatingos tuo, kad jos nesunkiai yra suteikiamos minėtoms rizikos grupėms. Ar jūs neturite darbo, ar esate įsiskolinęs, ar turite antstolių – visai tai yra menka problema, kai kalbame apie neoficialias paskolas. Nors jas taip pat galite gauti įvairiais būdais, neoficialios paskolos internetu yra kur kas retesnis reiškinys nei jų išdavimas grynaisiais. Todėl galimas daiktas, kad norint ją gauti, teks akis į akį susitikti su skolintoju.

Daugumoje situacijų, neoficialios paskolos yra išduodamos fizinių asmenų, kurie turi santaupų ir siekia jas įdarbinti. Dažniausiai tokius žmones galima surasti skelbimų portaluose, kuriuose jie skelbiasi skolinantys pinigus privačiai. Toks privatus skolinimas yra puikus tiems, kurie turi problemų gauti paskolą kitaip. Skolinantis tokiu būdu nebegalioja tie patys įstatymai, kurie riboja greitųjų paskolų išdavimą oficialiuose kanaluose. Kartais tokios paskolos apskritai nėra įforminamos raštu, t.y. sutartimi.

Tačiau reikėtų suprasti, kad tokia paskola taip pat yra rizikingesnė ir dažniausiai kainuoja brangiau nei kitos. Todėl norint gauti neoficialią paskolą, reikėtų būti pasirengus sumokėti daugiau net už greitąją paskolą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nevisi skelbimai yra autentiški. Kai kurie žmonės gali siekti pasipelnyti jūsų sąskaita nesuteikiant jokios paskolos. Todėl niekada neatskleiskite savo asmens duomenų ir neperveskite jokių pinigų į jokias sąskaitas, kol nebūsite 100% įsitikinę, kad neoficialios paskolos skelbimas yra autentiškas.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-08-26

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.3 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Neoficialios paskolos

12 thoughts on “Neoficialios paskolos

 • at
  Permalink

  Sveiki. Kur galeciau kreiptis del neoficialios paskolos?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki norejau pasiteirauti kur reikia kreiptis del neoficialios paskolos be uzstato ir be pradiniu mokesciu.esu katik pradejes oficialiai dirbti aciu uz atsakymus

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Jieskau paskolos turiu antstolių neadirbu legalei nelegalei dirbu

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, noriu pasiteirauti kaip galėčiau gauti neoficialią paskola,

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ,kur galėčiau kreiptis dėl neoficialios paskolos?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena kur kreiptis del neoficialios paskolos.Ir kokie reikalavimai gauti .

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  sveiki ,kur galeciau gauti paskola isiskolinimams ir anstoliams padengti ,esu dirbantis

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Noreciau gauti paskola neofeciaalia turiu skolu del skolu ne mano man padare vaikas o siuo metu reikia man labai noriu pirkti masina

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee