Šiandien yra įmanoma paprastai ir nesudėtingai gauti paskolą visą parą. Viskas, ko tam reikia, tai tiesiog elementari interneto prieiga. O apsilankyti ir pateikti paraišką paskolai gauti galite bet kurios kredito bendrovės internetiniame puslapyje. Tą padaryti galite net ir naktį!

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą
paskolos visą parą

Tai tikrai yra didelė naujovė, nes ne taip seniai paskolą gauti buvo galima tik darbo dienomis ir tik darbo valandomis. Savaime suprantama, kad tai buvo be galo sudėtinga eiliniam dirbančiajam, kuris negalėjo bet kada palikti darbo vietos. Juolab, kad paskolos paraiškos užpildymas, dokumentų surinkimas ir pristatymas užtrukdavo ne taip jau trumpai. O jei reikėdavo tik nedidelės 100 ar 200 eurų paskolos, tai dažnas žmogus apskritai atsisakydavo minties gauti vartojimo paskolą. Tiesiog platesnioms skolinimosi galimybės buvo būtina atrasti būdą suteikti paskolas visą parą.

Paskolos internetu bankuose – didelis žingsnis į priekį

Laikui bėgant viskas paprastėjo ir paprastam mirtingajam vis pamažu darėsi paprasčiau. Iš pradžių atsirado kredito kortelės bei lizingai, kurie suteikė bent jau šiokį tokį lankstumą lyginant su prieš tai egzistavusiomis alternatyvomis. Vėliau bankai pradėjo siūlyti bent dalį paslaugų per internetinę bankininkystę. Su laiku ten atsirado ir galimybė pateikti paraišką gauti paskolai. Tokiu būdu paskolos visą parą buvo pradėtos teikti ir bankuose, todėl jų paprašyti buvo galima ne tik darbo dienomis ir ne tik darbo valandomis. Tai buvo didelis žingsnis į priekį žmonių patogumui pagerinti. Nieko nuostabaus, kad paklausa paskoloms išaugo. Bet net ir tuomet paskola visą parą buvo suteikiama tik sąlyginai: pateikti paraišką buvo galima bet kada, bet tai nereiškė, kad atsakymas bus suteiktas iš kart. Beveik visais atvejais pastarojo reikėjo laukti iki sekančios darbo dienos pabaigos.

Greitieji kreditai visą parą

Galiausiai ši evoliucija pasiekė savo zenitą greitųjų kreditų formoje. Greitieji kreditai visą parą buvo suteikiami visose bendrovėse be išimčių. Kadangi šios bendrovės savo veiklą vykdo praktiškai išimtinai internetu, jų neriboja tokios pat darbo valandos, kaip komerciniuose bankuose. Todėl dažnoje kredito bendrovėje, atsakymą kredito prašymui gausite tą pačią dieną – dažniausiai per kelias minutes. Teigiamo atsakymo atveju, kredito pinigai į jūsų sąskaitą taip pat pateks akimirksniu. Jokio bereikalingo laukimo ir jokių kitų trukdžių.

Tai nereiškia, kad kiekviena bendrovė dirba visą parą ir kiekviena iš jų paskolą gali suteikti bet kuriuo paros metu. Dalis iš jų turi nestandartines darbo valandas ar kelias pamainas, kurių dėka žmonės gali pasiskolinti nedarbo metu. Tačiau kita dalis bendrovių yra automatizavusi tam tikrų greitųjų paskolų išdavimą internetu, todėl jei norimos gauti paskolos suma nėra didelė, o dokumentai ir kredito istorija – tvarkingi, tai greitąją paskolą galite gauti automatizuotu būdu per 15 minučių ar net greičiau.

Todėl prireikus paskolos internetu visą parą, visų pirmiausia reikėtų žvalgytis tarp greitųjų kreditų bendrovių internetinių puslapių. Tačiau jei jums paskolos išdavimo greitis nėra pagrindinis kriterijus, tai pigesnės paskolos galite ieškoti bankuose. Pastarieji paskolą išduos lėčiau, tačiau galėsite tikėtis ją gauti mažesnėmis palūkanomis.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.3 / 5. Viso įvertinimų: 3

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Paskolos visą parą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.