Kreditai ir paskolos visiems

Šiandien kiekvienas nori pasiskolinti. Ir šiaip sau pasiskolinti, bet pasiskolinti pigiai. Visi ieško, kur kreditai visiems būtų suteikiami be jokių išlygų. Čia rasite kreditorius, kurie paskolas visiems suteikia su mažiausiais reikalavimais ir geriausiomis sąlygomis.

Kad pagerinti savo galimybes ir padidinti šansus gauti paskolą, yra būtina suprasti kokie reikalavimai yra taikomi visoms paskoloms ir visiems kreditams. Tai padės suprasti paskolų išdavimo apribojimus,

Kaip gauti paskolą visiems?

kreditai visiemsNors paskolos visiems yra siekis, bet toli gražu ne kiekvienas gali pasiskolinti. Kartais tai yra dėl įstatymų, o kartais ir dėl pačio kreditoriaus vidinių reikalavimų. Pavyzdžiui, kreditai bedarbiams šiandien yra labai sunkiai prieinami. Įstatyme yra numatyta, kad besiskolinantis greituosius kreditus, privalo turėti atitinkamą kiekį stabilių pajamų. O kadangi nedirbantys šios sąlygos neatitinka – pasiskolinti tampa sudėtinga.

Pasiskolinti sunku ir itin smarkiai įsiskolinusiems ar turintiems problemų su antstoliais. Greitieji kreditai esant dideliems įsiskolinimams taip pat nėra taip jau lengvai suteikiami. Viskas priklauso nuo to, kiek daug tų įsipareigojimų žmogus turi. Jei jie nėra per daug dideli, tuomet refinansavimas – ypatinga paskola turintiems įsiskolinimų – gali būti suteikiama be didesnių problemų. Tačiau jei įsiskolinimų yra per daug – situacija tampa sudėtinga. Todėl natūraliai kyla klausimas – ar įmanoma rasti kreditą, kuris būtų suteikiamas visiems, nepriklausomai nuo finansinės situacijos?

Atsakymas yra pakankamai paprastas: nėra tokios oficialios įstaigos, kur paskolos visiems būtų suteikiamos be jokių sąlygų ir reikalavimų.

Ką daryti tokiu atveju, kuomet greiti kreditai visiems nėra suteikiami taip jau lengvai, bent jau neoficialiais kanalais? Tokiais atvejais patartina ieškoti kas skolintų privačiai. Tokie žmonės yra labiau linkę suteikti paskolas neatsižvelgdami į konkrečią žmogaus finansinę padėtį.

Paskolos visiems privačiai

Apsisprendus skolintis privačiai, iš privačių asmenų, patartina tokių paskolų ieškoti internete. Tokie skolintojai skelbiasi įvairiuose skelbimų portaluose, kur pateikia savo skolinimo sąlygas. Tokios frazės kaip skolinu pinigus visiems ar suteikiu paskolą tau, turėtų padėti surasti tokių pasiūlymų.

Skolindamiesi privačiai, taip pat nepamirškite įvertinti visų rizikų. Kreditai visiems privačiai gali būti suteikiami, bet dažnai palūkanos bus didesnės, o sąlygos – prastesnės. Todėl esant alternatyvai, visada reikėtų bandyti gauti paskolą iš Lietuvos banko prižiūrimų vartojimo kredito davėjų.

Kreditai visiems be užstato

Kai kalba eina apie kreditus, kurie būtų suteikiami visiems be išlygų, visuomet turima omenyje paskolas internetu. Žinoma, tame tikrai nieko stebėtino nėra. Visgi greitos paskolos internetu visada buvo ir yra lengviausias išduodamos. Todėl prie jų priėjimą turi ir tie žmonės, kurie kitur pasiskolinti negali. Vartojimo paskolos ar paskolos iš žmonių dažniausiai turi tokius griežtus reikalavimus, kad jas gauti neatitinkant visų sąlygų idealiai yra sunkiai neįmanoma. Todėl žvilgsniai visada krypsta į tokias greitas paskolas.

Užstatas gali padėti visiems, kurie nori pasiskolinti. Tai – apdraudžia paskolos davėją, kuris gali paskolinti su mažesniais reikalavimais ir geresnėmis sąlygomis. Tuo tarpu paskolos visiems be užstato taip lengvai nebus suteikiamos dėl didesnės rizikos, susijusios su skolinimu kai kuriems žmonėms. Jau minėjome, kad bedarbiai ir įsiskolinimų turintys žmonės kreditą gaus sunkiau, nei kiti.

Todėl jei jau reikėtų ieškoti, kuri paskola yra universaliausiai, tai turbūt reikėtų pasirinkti tokias paskolas. Būtent jos geriausiai atspindi, kaip kreditai visiems iš tikrųjų gali būti suteikiami mažiausiai atsižvelgiant į nereikalingus kriterijus. Galbūt tai nepaguos tų, kurie ieško kaip gauti paskolą greitai, bet norintys pasiskolinti daugiau ir ilgiau, turėti apsvarstyti ne tik paskolą be užstato.

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1