Pasiskolinti kuriuos nors metu gali prireikti bet kuriam iš mūsų. Bet dėl kokios paskolos kreiptis? Dabar jų yra tiek daug, kad net sunku susigaudyti: trumpalaikės paskolos, ilgalaikės paskolos, greitieji ir vartojimo kreditai, refinansavimas ir dar daug, daug kitų paskolų. Kaip išsirinkti tinkamiausią paskolą iš visos šitos galybės pasiūloje? Nesijaudinkite, mes jums padėsime!

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Mes padėsime jums suprasti kokios paskolos jums gali reikėti priklausomai nuo jūsų situacijos. Bet iš pradžių verta pasakyti, kad nepriklausomai nuo visko, trumpalaikės paskolos yra pačios populiariausios ir beveik visada atitinka visus žmonių poreikius. Tuo tarpu visos kitos paskolos gali būti labiau specifinės ir atitikti tik išskirtinius žmonių poreikius. Bet kad galėtumėte geriau suprasti kokios paskolos jums iš tikrųjų reikia – padiskutuokime apie jų privalumus ir trūkumus!

Trumpalaikė paskola – kai pinigų reikia čia ir dabar

trumpalaikės paskolosTrumpalaikės paskolos yra vadinamos būtent taip, nes kreditoriai jas išduoda tik trumpam laikotarpiui. Tai reiškia, kad jas reikės grąžinti galutinai per iš anksto paskolos sutartyje numatytą terminą. Seniau tokios paskolos buvo apibrėžiamos vos 30 dienų laikotarpiu. Tai reiškė, kad bet kokia paskola, kuri peržengė šį grąžinimo laikotarpį jau buvo nustojama laikyti trumpalaike.

Tačiau viskas keitėsi ir dabar situacija yra visiškai kitokia. Šiandien trumpalaikė paskola yra laikoma tokia, kuri išduodama net iki poros metų. Taip, taip: dabar kiekvienas gali pasiskolinti beveik trims ketvirtadaliams metų savo kišenėje turėti trumpalaikės paskolos kontraktą. Tai yra labai naudinga kiekvienam, kuris siekia gauti pinigus į savo sąskaitą čia ir dabar. Ilgalaikė paskola tokios galimybės nesuteikia: ten dažniausiai reikia ne tik paliktu užstatą. Tokios paskolos taip pat prašo ir daug dokumentų, todėl visas procesas gali užsitęsti net mėnesius. Kaip žinia, trumpalaikių paskolų poreikį turintys asmenys tiek ilgai laukti negali. Todėl nenuostabu, kad trumpojo laikotarpio paskolos yra populiaresnės ir patikimesnės bei patinka didesnei daliai žmonių.

Bet kad kiekvienam būtų lengviau susigaudyti visoje skirtingų paskolų painiavoje, išsiaiškinkime keletą dalykų. Trumpalaikiai kreditai taip pat yra vadinami greitais kreditais ar greitomis paskolomis. Kuris iš šių pavadinimų bus naudojamas konkrečioje situacijoje – konteksto klausimas. Todėl jei ieškote trumpalaikės paskolos ir nerandate konkretaus pavadinimo visoje paskolų rinkoje – žinokite, kad jos taip pat gali būti vadinamos ir kitais pavadinimais. Jei to nesuprasite, jūs galite neteisingai bandyti išsirinkti tik iš keleto trumpalaikių paskolų, kurios gali būti neoptimaliai brangios. Taip jūs tiesiog sumokėsite brangiau už paskolą, už kurią galėjote sumokėti daug pigiau. Čia matome kaip svarbu yra turėti bent elementariausias žinias apie paskolas.

Pigiausi trumpalaikiai kreditai – kaip juos gauti?

Kalbai pasisukus apie ilgalaikes paskolas, jokių problemų nekyla. Paprasčiausiai ilgalaikių paskolų tiekėjų yra pakankamai mažai, todėl išsirinkti pigiausią paskolą nėra taip sudėtinga. Žinoma, gali tekti pakrapštyti galvą analizuojant konkretaus ilgalaikės paskolos pasiūlymo detales, bet visumoje situacija tikrai nėra sudėtinga.

Trumpalaikiai kreditai atveria daugiau problemų. Su tokiais kreditais taip lengvai išsisukti negalima, nes juos siūlančių kreditorių – dešimtys. Ilgesni laikotarpio paskolos yra išduodamos galbūt 5 kreditorių visoje Lietuvoje. Jei atmesime labiau abejotinus kreditorius, tai rezultate turėsime dar mažiau kreditorių. Turbūt juos visus sudarys populiariausi bankai, kurie specializuosis būtent į tokių paskolų išdavimą.

Bet trumpalaikis kreditas yra visai kitoks. Čia vien konkretaus pasiūlymo ar pasiūlymų detalių analizės neužteks. Paprasčiausiai toks palyginimas reikalautų per daug laiko ir žinių ne turi vienas žmogus. Juk tokių skubius kreditus teikiančių bendrovių yra paprasčiausiai per daug! Tik pagalvokite: daugiau nei dešimt pasiūlymų ant jūsų stalo, kiekvieną kurių reikia kruopščiai išanalizuoti. O prieš jų analizę juos visus dar reikia gauti, nes jie nėra suteikiami kiekvienam norinčiam… Tokioje situacijoje atsidurti nenori kiekvienas. Todėl pigiausi trumpalaikiai kreditai nėra taip lengvai prieinami.

Bet visų laimei yra kas tokį darbą jau atliko už jus. Žinoma, www.PuikiPaskola.lt puslapis yra vienas iš tų, kurie siūlo visų trumpalaikių paskolų internetu palyginimą jūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono ekrane. Pamirškite bet kokius vargus renkant informaciją apie skirtingus greitųjų kreditų tiekėjų pasiūlymus. Dabar jums užtenka tik pažiūrėti į mūsų pateiktą informaciją ir tiesiog pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį trumpalaikės paskolos internetu pasiūlymą!

Paskutinį kartą atnaujintas: 2022-02-16

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Trumpalaikės paskolos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.