Kreditai be registracijos mokesčio

Kiekvienas nori pasiskolinti kuo pigiau. Juk niekam nepatinka mokėti daugiau nei galima. O kalbant apie paskolas, jų kaina susideda iš dviejų dalių. Palūkanų bei registracijos mokesčio. Kreditai be registracijos mokesčio yra tokie kreditai, kurie nereikalauja pradinės įmokos, kurią dažniausiai reikia sumokėti registruojantis. Kartais tai yra tik būdas kreditoriui patvirtinti kliento tapatybę (vieno cento pavedimo formoje). Tačiau kitais atvejais tai gali būti ir papildomas paskolos sutarties mokestis. Būtent tokiose situacijose klientas pradeda ieškoti kur yra suteikiami kreditai be registracijos mokesčio.

Bet pradžiai pabandykime detaliau pažvelgti į priežastis, dėl kurių yra imamas kredito registracijos mokestis. Po to aptarsime ir keletą būdų kaip susirasti geriausius ir pigiausius kreditus. Tik pradžiai paminėsime, kad paskolos be kredito tikrinimo – jei jos suteikiamos – bus daug brangesnės. Maža to, jos retai kada suteikiamos be jokių registracijos mokesčių. Todėl nenorintiems, kad jūsų kreditas būtų tikrinamas teks atsisakyti minties pasiskolinti pigiai.

Tačiau tam išlygų vis tiek yra. Tokiais atvejais, kai jos pasitaiko, galima gauti net paskolą su bloga kredito istorija. Tokiose situacijose nėra atkreipiamas didelis dėmesys į kliento tapatybę ir jo istoriją. Todėl suradus kur galima pasiskolinti be kredito mokesčio, tikėtina, kad surasti ir vietą, kur galima pasiskolinti su bet kokia kredito istorija.

Kodėl imamas registracijos mokestis?

kreditai be registracijos mokescio

Kaip jau minėjome, viena iš pagrindinių registracijos mokesčio priežasčių yra tapatybės patvirtinimas. Kreditorius, prieš suteikdamas paskolą, privalo įsitikinti, kad žmogus, kurio vardu norima skolintis, iš tikrųjų yra tas, kuo dedasi. Priešingu atveju visos pusės gali susidaryti sau daugybę nemalonumų lygioje vietoje. Pagalvokite apie visus tuo atvejus, kuomet buvo bandoma pasiskolinti kieno nors kito vardu. Todėl šioje vietoje kreditoriai turi būti itin atsargūs.

Tačiau skolintis iš žmonių galima ir nepatvirtinus savo tapatybės tokiu būdu. Vietoje registracijos mokesčio, žmonių paskolas išduodančios bendrovės tapatybė patvirtina kitaip, pavyzdžiui, pareikalaujant

Prašyti kliento atvykti į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ir įrodyti savo tapatybę būtų neprotinga. Tokiu atveju paskolos internetu prarastų savo prasmę ir taptų eilinėmis paskolomis. O apie paskolų suteikimą per 15 minučių net nebūtų verta kalbėti. Tačiau prašyti kliento atskenuoti tapatybės kortelės kopiją taip pat nėra išeitis. Ne visi turi atitinkamą aparatūrą, todėl kai kuriais atvejais tai gali būti dar sudėtingiau.

Todėl buvo surasta paprasta išeitis: klientas privalo pervesti mokestį iš savo asmeninės banko sąskaitos į kreditoriaus banko sąskaitą. Tokiu būdu yra įsitikinama kokia yra kliento tapatybė ir atsiranda galimybė suteikti iš tikrųjų asmeninę paskolą.

Dažniausiai toks mokestis yra simbolinis ir minimalus – vos vienas centas. Tačiau kartais kreditoriai sugalvoja iš šito reikalo pasipelnyti ir pradeda reikalauti didesnių pavedimų. O tokiais atvejais paskolos be registracijos mokesčio tampa itin paklausios. Juk jei nori gauti paskolą, kuri būtų vos 50 eurų, sumokėti 5 eurus vien pirminiam pavedimui yra nedovanotinai brangu. Todėl šiandien tokie greitieji kreditai tampa vis patrauklesni ir paklausesni.

Tačiau ir paskola be 1 cento pervedimo gali sudominti dėl įvairiausių priežasčių. Galbūt konkrečiu momentu sąskaitoje neturima net vieno cento pavedimui atlikti. O galbūt yra ir dar kitokių, asmeninių priežasčių.

Kreditai be registracijos mokesčio nemokamai

pirma paskola nemokamaiVienas dalykas, kurį svarbu turėti omenyje yra tas, kad kreditai be registracijos mokesčio nėra tas pats kas nemokama paskola. Taip, tokie kreditai nereikalauja atlikti brangaus pirmojo pavedimo registruojantis, tačiau už tokius kreditus vis tiek reikia mokėti palūkanas. Tuo tarpu pirma paskola nemokamai yra visiškai kitokia. Skolinanti ją nereikia mokėti palūkanų, tačiau gali reikėti susimokėti registracijos mokestį. Todėl viskas priklauso nuo konkretaus kreditoriaus siūlomų akcijų ir jo kainodaros.

Tai taip pat gali reikšti, kad kartais šios dvi akcijos yra siūlomos to paties kreditoriais. Tokiais atvejais gali nereikėti mokėti nei palūkanų, nei kitų mokesčių. Todėl norint gauti kreditą patartina ieškoti ne tik, kad kreditas būtų be šios prievolės, bet ir būtų suteikiamas su minėtąja akcija. Tik tokiu būdu galėsite įsitikinti, kad jūsų greitos paskolos pasiūlymas yra pigiausias visoje rinkoje. Tik tokios paskolos yra suteikiamos visiškai nemokamai, o būtent todėl tokių pasiūlymų nėra tiek jau ir daug.

Tokia akcijų sandūra yra ypatingai paklausi tarp bedarbių. Šiandien kreditai bedarbiams nėra suteikiami taip lengvai, o atsiradus galimybei pasiskolinti be jokių palūkanų ir kitų mokesčių, sunku ja nepabandyti pasinaudoti.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2023-04-19.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Viso įvertinimų: 2

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Jolanta

Jolanta daug metų kaupė patirtį finansų ir greitųjų kreditų rinkoje. Ji yra dirbusi keliose greitųjų kreditų bendrovėse ir komerciniame banke, kas jai leidžia būti savo srities profesionale ir lydere. Jolantos pateikiami patarimai atspindi visą sukauptą patirtį, todėl kiekvienas galvojantis apie greituosius kreditus gali pasikliauti jos patarimais. Su Jolanta susisiekti galite šiuo el. paštu: puikipask@puikipaskola.lt