Kaip gauti paskolą?

Šiandien Lietuvoje yra išduodamos paskolos, įvairiems finansiniam poreikiams ir įvairių kategorijų klientams. Jas išduoda įvairios finansų įstaigos: bankai, kredito unijos, kredito bendrovės, tarpusavio skolinimo platformos. Kiekvienas gali rasti savo situacijai labiausiai tinkantį finansinį sprendimą, kuri galės pasiūlyti viena ar kita paskolas ir kreditus teikianti įmonė. Kaip gauti paskolą, priklausys nuo nuo jūsų pasirinktos paskolos ir ją suteikiančios bendrovės.

Galima išskirti šias pagrindines paskolų kategorijas:

Neabejotinas lyderis yra greitieji kreditai ir kitos greitosios paskolos internetu. Patogumas, lengvas priėjimas ir nesudėtinga paskolos gavimo ir suteikimo tvarka padaro šias paskolas patraukliomis, kai svarbu paskolą gauti be rūpesčių. 

Būtent dėl to, atsakydami į klausimą „kaip gauti paskolą?” mes pradėsime nuo greitųjų kreditų.

Kaip gauti greitąją vartojimo paskolą internetu?

Vartojimo paskolos gavimas priklausys nuo bendrovės, kurią pasirinksite kaip savo finansinį partnerį. Paskolas vartojimui suteikia praktiškai visos skolinimu užsiimančios finansų bendrovės, o kad jas gauti internetu, reikia atlikti tuos pačius žingsnius:

  1. Apsilankyti skolinančios bendrovės internetiniame puslapyje;
  2. Skaičiuoklėje ar paraiškos formoje nurodyti paskolos pasirinktis (sumą ir terminą);
  3. Patvirtinti paraišką ir savo tapatybę (vieno cento pavedimu, Smart-ID programėle ar kitais kreditoriaus siūlomais būdais);
  4. Sulaukti konkretaus kreditoriaus pasiūlymo;
  5. Pasirašyti sutartį internetu, naudojant paskolos davėjo siūlomais metodais.

Vartojimo paskolos, greitieji kreditai ir kitos paskolos internetu yra išduodamos vienodai. Todėl visais atvejais, kai jums reikės pasiskolinti internetu be užstato, turėsite įgyvendinti identiškus žingsnius, išskyrus tuos atvejus, kai kreditorius yra numatęs papildomų žingsnių.

Kaip gauti pigiausią greitąjį kreditą?

Kaip gauti paskolą?

Kartais tiesiog pasiskolinti neužtenka ir yra svarbu gauti pigiausią paskolą. Kad gauti pigiausią greitąjį kreditą, reikės atlikti šiuos veiksmus:

  1. Įsitikinkite, kad turite veikiančią banko sąskaita ir kad galite ja naudotis per internetinę bankininkystę. Tai bus būtina norint patvirtinti savo tapatybę prieš kredito gavimą.
  2. Įsitikinkite, kad turi pakankamai gerą kredito istoriją. Gauti paskolą su bloga kredito istorija gali būti sudėtingiau nei neturint jokių problemų su kredito istorija. Tai yra vienas svarbiausių kreditingumo vertinimo kriterijų, kuriuos atlieka kreditorius prieš spręsdamas kam suteikti paskola ir kokiomis sąlygomis tą daryti. Savo kreditingumą galite įsivertinti ir patys, tiesiog apsilankydami asmeninės kredito istorijos sistemoje.
  3. Palyginkite skirtingų kreditorių greitųjų kreditų (ar kitų paskolų internetu) pasiūlymus.
  4. Kiti žingsniai: savo paskyros susikūrimas kreditoriaus sistemoje, t.y. užsiregistravimas kreditoriaus puslapyje; savo banko sąskaitos ir tapatybės patvirtinimas pervedant į kreditoriaus banko sąskaitą vieną euro centą ar pasinaudojant mobiliuoju parašu.
  5. Galiausiai: paskolos sutarties įvertinimas įsitikinant, kad tikrai gausite pigiausią kreditą ir teigiamo atsakymo atveju, tokios sutarties pasirašymas.

Šių žingsnių atlikimas garantuos, kad gausite pigiausią kreditą internetu. Tai atsako į iškeltą klausimą kaip gauti paskolą.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2023-04-19.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!