Paskolos yra tapusios beveik kiekvieno iš mūsų kasdienybe. Anksčiau turėti įsipareigojimų buvo kažkiek gėdinga ir tai neva demonstravo žmogaus finansinės atsakomybės trūkumą. Tačiau šiandien net ir turtingiausi ir įtakingiausi žmonės bei verslai turi įvairių ir įvairaus dydžio įsipareigojimų. Kadangi visame pasaulyje, o tuo pačiu ir Lietuvoje palūkanų normos yra žemos, nepasinaudoti proga gauti paskolą būtų tiesiog neprotinga.

Kreditoriai
 
finbee
gauti kreditą
mokilizingas
gauti kreditą
vivus
gauti kreditą

Todėl šiandien tiek daug žmonių ir naudoja įvairiausiomis paskolomis, pradedant būsto ar jo remonto paskola ir baigiant greitaisiais kreditais. Visos tarp šių dviejų paskolų rūšių randamos paskolos, pradedant trumpalaikėmis vartojimo paskolomis ir baigiant ilgalaikiais įsipareigojimais stambaus turto įsigijimui finansuoti, taip pat yra paklausios.

Kaip gauti paskolą?

Bet neabejotinai paklausi yra greitieji kreditai ir kitos greitosios paskolos internetu. Elementariausias patogumas, lengvas priėjimas ir nesudėtinga paskolos suteikimo tvarka iškelia šias paskolas į jų populiarumą viršūnę. Naujausiais duomenimis tik šiek tiek mažiau nei pusė milijono žmonių turėjo įsipareigojimų greitųjų kreditų bendrovėms. Prieš porą metų tokių žmonių skaičius buvo gerokai viršijęs ir šią simbolinę pusės milijono žmonių ribą. Naujausią statistiką galite rasti Lietuvos Banko puslapyje.

Būtent dėl to, kad greitieji kreditai yra populiariausi, mes būtent į juos ir sukoncentruosime savo dėmesį bandydami atsakyti į klausimą „kaip gauti paskolą?“

Kaip gauti pigiausią greitąjį kreditą?

Užduoti klausimą apie paskolos gavimą būtų netikslinga: visgi žmonės daugiau ar mažiau žino kaip pasiskolinti. Bet ir nežinantiems tokia informacija nebūtų labai aktuali. Svarbiausia yra žinoti ne kaip gauti paskolą, bet kaip gauti pigiausią paskolą, arba šiuo atveju – kaip gauti pigiausią greitąjį kreditą.

Tokiam tikslui įgyvendinti reikėtų atlikti keletą paprasčiausių žingsnių.

 1. Pradėkite nuo elementariausio pasiruošimo kredito gavimui: įsitikinkite, kad turite veikiančią banko sąskaita ir kad galite ja naudotis per internetinę bankininkystę. Tai bus būtina norint patvirtinti savo tapatybę prieš kredito gavimą.
 2. Įsitikinkite, kad turi pakankamai gerą kredito istoriją. Gauti paskolą su bloga kredito istorija gali būti sudėtingiau nei neturint jokių problemų su kredito istorija. Tai yra vienas svarbiausių kreditingumo vertinimo kriterijų, kuriuos atlieka kreditorius prieš spręsdamas kam suteikti paskola ir kokiomis sąlygomis tą daryti. Savo kreditingumą galite įsivertinti ir patys, tiesiog apsilankydami asmeninės kredito istorijos sistemoje.
 3. Dabar judame prie konkretesnių žingsnių. Pirmas iš jų – kredito bendrovės išsirinkimas. Turbūt geriausias būdas pigiausiam kreditui surasti būtų palyginti visus Lietuvos kreditorius ir jų teikiamus pasiūlymus ir tuomet išsirinkti geriausią iš jų. Problema yra ta, kad Lietuvoje kreditorių yra daugiau nei tuzinas, o tai reiškia, kad toks palyginimas gali gerokai užtrukti. Laimei, kad yra PuikiPaskola.lt, kuri jau yra atlikusi visą šitą darbą ir siūlo pasižiūrėti į rezultatus visiškai nemokamai. Taip yra lengviausia išsirinkti pigiausią paskolą, nes nereikia daryti beveik nieko: užtenka tik pasitvirtinti pateiktų duomenų ir teisingumą apsilankius pas pasirinktą kreditorių.
 4. Tuomet seka keletas formalumų: savo paskyros susikūrimas kreditoriaus sistemoje, t.y. užsiregistravimas kreditoriaus puslapyje; savo banko sąskaitos ir tapatybės patvirtinimas pervedant į kreditoriaus banko sąskaitą 0,01 euro, t.y. vieną euro centą.
 5. Na, o tada jau bereikia tik uždėti savo parašą ant kredito sutarties. Tiesa, čia reikėtų būti budriems ir pilnai susipažinti su sutarties sąlygomis. Gali pasitaikyti atvejų, kuomet pigi paskola yra tokia tik tol, kol nereikia mokėti jokių kitų mokesčių, t.y. tik matuojant palūkanas, o kiti mokesčiai sudaro tokią sumą, kuri padaro paskolą nepatrauklia. Todėl būtina gerai įsivertinti tiek administracinių mokesčių dydį, tiek kitus galimus mokesčius (pvz. kredito įmokos vėlavimo mokestį).

Štai ir viskas: vos keli žingsniai pigiausiam greitajam kreditui susirasti ir jį gauti! Kiek visa tai trunka? Priklauso nuo konkretaus kreditoriaus, tačiau beveik visais atvejais kreditą gauti galima tikėtis per vieną valandą nuo sutarties paskolai gauti pasirašymo. Šiandien vis dar įmanoma gauti paskolą net per 15 minučių.

Paskutinį kartą atnaujintas: 2019-09-02

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Viso įvertinimų: 1

Būkite pirmas įvertinęs įrašą!

Kaip gauti paskolą?

Viena mintis “Kaip gauti paskolą?

 • at
  Permalink

  Sveiki.Turiu anstolį.Ar galima būtų gauti paskolą?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee